شرکت آرمان برسام وفادار

رسالت آرمان برسام وفادار ارایه خدمات به مشتریان و سرمایه گزاران عمدتا در زنجیره کامل دام، طیور وآبزیان و صنایع غذایی کشور می باشد.

تجارب ما

مطالعات و مشاوره
خدمات فنی و پشتیبانی
بازرگانی
دیجیتال مارکتینگ
صادرات تخصصی

درباره آرمان برسام وفادار

شرکت آرمان برسام وفادار با مدیریت مجرب و مجهز به دانش روز، شما را در رسیدن به اهدافتان درهرمرحله که نیازمند همگامی باشید، همراه خواهد بود.ما شما را درتوسعه ایده، غربالگری آن ازطریق ارزیابی اقتصادی و امکان سنجی، تحلیل تجاری و ارزیابی استراتژی های بازاریابی، طراحی و سازماندهی تولید محصول، تجاری سازی محصول و در نهایت تولید و بازاریابی محصول همراهی خواهیم کرد.شرکت آرمان برسام وفاداردرراستای خدمت رسانی به ایده پردازان ، تولید کنندگان و سرمایه گذاران، دپارتمان های ذیل را درسازمان اجرایی خود پیش بینی کرده است.

گروه مطالعات و مشاوره، گروه بازرگانی، گروه خدمات فنی و پشتیبانی.دربخش مطالعات و مشاوره ما ایده های شما را به صورت مفهومی توسعه می دهیم، اجرای آن را از دیدگاه اقتصادی امکان سنجی می کنیم و راهکارهای پیشبرد آن را به شما عرضه می نماییم.همچنین کارشناسان مجرب ما قابلیتهای بازار و فرصتهای بیرونی و درونی و همچنین تهدیدها و نقاط ضعفی که پیش روی شماست را شناسایی و معرفی خواهند نمود و به ارزیابی اقتصادی ایده های توسعه یافته شما می پردازند. در این زمینه استراتژیهای مناسب ورود شما به بازار را نیز معرفی خواهد شد.
گروه بازرگانی شرکت آرمان برسام وفادار با توجه به ارتباطات گسترده و دارا بودن نمایندگی شرکتهای معتبر سازنده ماشین آلات و تجهیزات درحوزه زنجیره کامل دام، طیور و آبزیان، صنایع غذایی در زمینه توسعه بازار و تأمین ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز طرح ها دربازارهای بین المللی و داخلی فعالیت می کند. این گروه همچنین شناسایی وایجاد بسترهای لازم برای دسترسی شما به بازارهای جدید داخلی و خارجی و انجام مراحل پیچیده فروش محصول ویا صادرات آن را انجام می دهد.
گروه خدمات فنی وپشتیبانی در کنارشما درتمامی مراحل پروژه از طراحی، مدیریت کنترل پروژه، اجرا، نصب و راه اندازی، انتقال دانش فنی ، تامین قطعات یدکی، نگهداری و سرویس ماشین آلات می باشد. دارا بودن نمایندگی خدمات پس از فروش شرکتهای معتبر خارجی و همکاری طولانی مدت با پیمانکاران و سازندگان داخلی این امکان را برای خدمت رسانی سریع، کم هزینه و باکیفیت را دراین حوزه فراهم نموده است.

0
متخصصان
0
مشتریان
0
پروژه های اجرا شده

چرا آرمان برسام وفادار

ارائه راه حل

رسالت آرمان برسام وفادارارائه بهترین راه حل برای تصمیم سازی و تصمیم گیری منظور ایجاد ارزش افزوده برای مشتری می باشد

شفافیت

شفافیت درارائه خدمات به مشتری در تمامی مراحل برای آرمان برسام وفاداررکن اصلی محسوب می گردد

مشتری مداری

جذب و حفظ مشتری با رفع نیازهای آنها با بالاترین کیفیت

دیجیتال مارکتینگ

شرکت ارائه کلیه خدمات خود اعم از مشاوره، تامین وخدمات فنی و پشتیبانی را نیز در بستر دیجیتال مارکتینگ انجام خواهد داد

انتقال دانش فنی وتکنولوژی مدرن

شرکت مصمم به انتقال دانش فنی و تکنولوژی مدرن ازشرکای استراتژیکی خود وسایر شرکت های معتبربین المللی برای اهالی صنعت می باشد

شرکت آرمان برسام وفادار در نگاه تصویر